Menu

Tysso Thermal Receipt PRP-350

 • ZBRITJE
 • Çmimi i rregullt €139,99
Shipping calculated at checkout.


Printer termik i faturave 

Printeri i kuzhinës PRP-350 është një printer termik i krijuar posaçërisht për menaxhimin e procesit të kuzhinës. 
Printeri me shpërndarje të përparme me njoftim audio të rregullueshëm është i përshtatshëm për stafin e zënë të kuzhinës për të marrë porosi dhe mund ta mbajë procesin e thjeshtë në vazhdim. 
PRP-350 ofron një fole letre me kapacitet të madh dhe një mbulesë të sheshtë të qëndrueshme të sipërme për të parandaluar lagështinë ose njollën në letrën e marrjes. Moduli i printimit me shpërndarje të përparme së bashku e bën stafin të konfirmojë me shpejtësi çdo pjatë që do të dorëzohet.

Printim me shpërndarje të përparme

KURSIMI I HAPËSIRËS DHE MIRËMBAJTJA E LEHTË

PRP-350 ofron dizajne të mekanizmit brenda përshtatësit dhe rrugës së brendshme të kabllove, duke shmangur veten nga lidhja e ekspozuar e kabllove të energjisë dhe përshtatësi i energjisë. Me veçorinë e integruar të përshtatësit të energjisë,PRP-350 është një printer termik që kursen hapësirë ​​dhe mirëmbajtje të lehtë. 
Dizajni i ngurtësuar për mjedisin e bën PRP-350 rezistent ndaj derdhjeve dhe pluhurit, gjë që lejon që printeri të jetë kudo që ju nevojitet.

Përshtatës i integruar i energjisë

PRINTER TERMIK I KUZHINËS

Me qasje të lehtë në pjesën e përparme të hapur dhe dizajn funksional, ngarkimi i letrës i PRP-350 është i shpejtë dhe efikas. Printeri termik i kuzhinës PRP-350 i besueshëm, me shpejtësi të lartë dhe i qëndrueshëm, është ideal për menaxhimin e porosive tuaja.

Hapja e Përparme e Lehtë dhe Dizajni operativ
Hapja e Përparme e Lehtë dhe Dizajni operativ

Veçoritë

 • Printim me shpërndarje të përparme
 • E qëndrueshme, e përshtatshme për printim në kuzhinë
 • Njoftimi i sinjalizimit audio të punës së printimit
 • Mbështetje për printimin e barkodit 1D dhe 2D
 • Ndërfaqja: Serial & Ethernet
 • Shpejtësia e printimit: 250 mm/sek
 • Kapaciteti i rrotullës së letrës 80 mm
 • E përputhshme me grupet e komandave ESC / POS
 • Përshtatës i integruar i energjisë për kursim të hapësirës dhe mirëmbajtje të lehtë
 • Prerës automatike dhe eliminim i lehtë i bllokimit të letrës
Specifikim
MODEL PRP-350
Gjeneral
Metoda e printimit Printim me linjë termike
Shpejtësia e printimit 250 mm/sek
Shpejtësia e furnizimit të letrës -
Jeta e printimit 150 km
Shkronja e printimit (Modaliteti ASCII) Fonti ANK Fonti
A: 12 x 24 pika
Fonti B: 9 x 17 pika
Fonti i printimit (Font grafik) Karakteri kinez: 24 x 24 pika
Rezolucioni i printimit 576 pika/rresht ose 512 pika/rresht
Mbështetje për karakteret e shkronjave të printimit * Fonti ndërkombëtar, 5 i madh kinez, GB kinez, japonez, korean i përzgjedhshëm
Karakteri për linjë 48 (Fonti A) / 42 (Fonti B)
Mbështetja e barkodit UPC-A, UPC-E, JAN-13 / EAN-13, JAN-8/EAN-8, KODI 39, ITF, CODABAR, KODI 93, KODI 128, KODI QR
Gjerësia efektive e printimit 72 mm
Gjerësia e letrës 79,5 mm ± 0,5 mm
Diametri i rrotullës së letrës ≦ 88 mm
Trashësia e letrës 0,06 ~ 0,08 mm
Shofer Win 2000 / Win 2003 / Win XP / Win Vista / Win 7, Win 8, i
pajtueshëm me EPSON dhe SAMSUNG, mbështetje për OPOS Driver
Komanda e printimit E përputhshme me grupet e komandave ESC / POS
Drejtimi i printimit -
Auto Prerës I pjesshëm
Zbulimi i fundit të letrës po
Mbrojtje nga ndalimi nga mbinxehja po
Tampon
Tampon faturash 128K byte
Buffer i përcaktuar nga përdoruesi 128K byte
NV Flash Buffer 256 mijë bajte
Ndërfaqja
Serial 1 x porta serike DB-9
Paralele -
USB -
Ethernet 1 x RJ-45
Sirtar Cash -
Të tjerët
Fuqia hyrëse +24VDC/2.5A (me përshtatës të jashtëm 100 ~ 240VAC 50/60Hz), i fshehur në trup
Ngjyrë E zezë
Pajtueshmëria FCC / CE / WEEE / RoHS
Pesha 1620 g (me përshtatës elektrik)
Dimensioni (J x P x H: mm) 190,5 x 140 x 145,0
Temperatura e funksionimit 5°C ~ 45°C
Lagështia e funksionimit 10% ~ 80% RH jo kondensuese
Temperatura e ruajtjes -10°C ~ 50°C
Lagështia e ruajtjes 10% ~ 90% RH jo kondensuese

Dizajni i qëndrueshëm dhe i papërshkueshëm nga pluhuri i PRP-350Rruga e brendshme e kablloveKapacitet i madh dhe instalim i thjeshtë letreMbyllje kundër spërkatjes