Menu

Tysso Thermal Barcode BLP-300

  • ZBRITJE
  • Çmimi i rregullt €179,99
Shipping calculated at checkout.


 PËRSHKRIM I PRODUKTIT

  • Lloji i produktit: BLP-300
  • Funksionet: Printer Termal për Barcode 1D dhe 2D
  • Printim: Bardh e zi
  • Shpejtësia e printimit: 2 deri 5 inch për sekond
  • Jetë gjatesia e printimit: 50km
  • Gjerësia e letrës: 25 mm deri 82 mm
  • Lidhje: USB 2.0