Menu

TRUST GXT 323 CARUS- GAMING HEADSET

  • ZBRITJE
  • Çmimi i rregullt €35,00
Shipping calculated at checkout.


Gjeneral

Lartësia e produktit kryesor (në mm)
210 mm
Gjerësia e produktit kryesor (në mm)
190 mm
Thellësia e produktit kryesor (në mm)
110 mm
Pesha totale
354 g
Pesha e njësisë kryesore
299 g

Veçoritë

Aksesorë
Kabllo përshtatës 2 x 3,5 mm

Kontrolli

Kontrollet në kapakun e veshit
po
Kontrollet
heshtja e mikrofonit, kontrolli i volumit

Lidhshmëria

Lloji i lidhjes
me tela
Lloji i lidhësit
3.5 mm
Stili i lidhësit
drejt
Stili i kabllove
gërsheta najloni
Kablloja kryesore e gjatësisë së kabllit
120 cm

Audio

Riprodhimi i zërit
Stereo
Kanalet audio
2.0
Përgjigja e frekuencës
20 Hz - 20000 Hz
Madhësia e shoferit
50 mm
Impedanca
32 Ohm
Njësitë drejtuese
2
Mikrofoni
po

Kufje

Shirit i rregullueshëm i kokës
po
Lloji i kupës
mbi vesh
Materiali i kupës së veshit
material pëlhure
Ndërtimi i kapakut të veshit
mbyllur
Kanalet e daljes
2
Lloji i magnetit
Neodymium
Shtrembërim total harmonik
5 %
Presioni i kontaktit me kapakun e veshit
të ulëta

Mikrofoni

Mikrofoni i tipit sensor
elektrik
Modeli i marrjes
I gjithëdrejtues
Mikrofoni i përgjigjes së frekuencës
150 Hz - 16000 Hz

Lojëra

Projektuar për lojëra
po

Përputhshmëria

Të përshtatshme për
Lojëra, Dëgjimi i muzikës, Zyra, Përdorimi i përditshëm
Llojet e pajtueshme të pajisjeve
konsol lojrash, laptop, pc
Konzolat e përputhshme
Nintendo Switch, Nintendo Switch Lite, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X
Platforma softuerike të pajtueshme
Android, Chrome OS, iOS, Mac OS, Windows

Informacion shtesë

Numri i artikullit
23652
Kodi EAN
8713439236521
Garancia
2 vjet
Përmbajtja e paketës

Kufje

Kabllo përshtatës për PC

Kërkesat e sistemit

Lidhje me kufje 3,5 mm dhe lidhje me mikrofon 3,5 mm

OSE lidhje e kombinuar e kufjeve/mikrofonit 3,5 mm

OSE tastierë lojërash me lidhje me fole 3,5 mm