Menu

Trust GXT 131 RANOO

  • ZBRITJE
  • Çmimi i rregullt €23,99
Shipping calculated at checkout.


VIDEO E PRODUKTIT

 FORMË E SUKSES

Njihuni me Trust GXT 131 Ranoo; një maus lojrash me valë me 9 butona, një buton trefishtë me një klikim dhe RGB. Me formën e tij ergonomike, do të luani rehat për orë të tëra. Ju madje mund ta mbani peshën e këtij mausi për lojëra duke përdorur vetëm një bateri. Nëse keni menduar ndonjëherë se si mund të duket forma e suksesit: kjo është ajo.

KARAKTERISTIKAT KRYESORE

MË SHPEJT DHE MË SHUMË INTENSIVE

Situata të ndryshme kërkojnë taktika të ndryshme, prandaj Ranoo u krijua për të qenë i gjithanshëm. Me sensorin e tij optik të avancuar, do të ndryshoni stilet e lojës në atë që i përshtatet më mirë situatës. Shkoni shpejt me rezolucionin e tij maksimal prej 2400 DPI, ose kthejeni deri në 800 DPI për lëvizje të ngadaltë dhe të qëndrueshme. Çdo gjë në mes (1200, 1600 dhe 2000 DPI) është po aq lehtësisht e disponueshme nëse e kërkon misioni.

KURRË MARR E NGATËRRUAR LART PËRSËRI

Sa herë që seancat e lojërave bëhen intensive, gjëja e fundit për të cilën duhet të shqetësoheni është ngecja e kordonit të miut. Me Ranoo, ky problem është zhdukur përgjithmonë. Falë mikro-marrësit me valë, do të luani me një lidhje të qëndrueshme 2,4 GHz, duke ju mbajtur gjithmonë përpara lojës. Gëzoni lirinë tuaj.

PERSONALIZIMI

Trust Ranoo ka 9 butona, duke ju dhënë shumë opsione për të krijuar miun tuaj të përsosur të lojës. Për më tepër, Ranoo vjen gjithashtu i pajisur me RGB, duke e bërë këtë maus një pjesë të identitetit tuaj, po aq sa është pjesë e konfigurimit tuaj të lojërave. Personalizojeni Ranoo siç e shihni të arsyeshme dhe bëhuni një me lojën tuaj.


SPECIFIKAT E PRODUKTIT

Gjeneral

Faktor formë
standarde
Lartësia e produktit kryesor (në mm)
42 mm
Gjerësia e produktit kryesor (në mm)
86 mm
Thellësia e produktit kryesor (në mm)
124 mm
Pesha totale
138 g
Pesha e njësisë kryesore
90 g

Veçoritë

DPI i rregullueshëm
po
Kliko në heshtje
po
Memorie në bord
po
Pads rrëshqitëse
teflon
Marrës USB i ruajtshëm
po
Kursim energjie
po

Sensori

DPI
800, 1200, 1600, 2000, 2400, 4800
Maks. DPI
4800 dpi
Teknologjia e sensorëve
optike
Modeli i sensorit
PAW3212
Nxitimi
10 G
Norma e votimit
500 Hz
Shpejtësia e gjurmimit
30 IP

Kontrolli

Lloji i kapjes
pëllëmbë
Përdorimi i dorës së majtë-djathtas
i djathtë
Rrota lëvizëse
po
Kontrollet
majtas, djathtas, mes, prapa, përpara, dpi +, dpi -, ctrl, zjarr
Numri i butonave
9
Butoni DPI
po
Butoni i ndezjes/fikjes
po
Pesha e rregullueshme
po
Sipërfaqe e përshtatshme
sipërfaqe e sheshtë jo reflektuese
Treguesit
Bateria, DPI

Lidhshmëria

Lloji i lidhjes
wireless
Versioni USB
2.0
Lloji i lidhësit
USB-A mashkull
Gama pa tela
10 m
Protokollet me valë
RF 2.4 GHz
Marrës USB i përfshirë
po

Lojëra

Projektuar për lojëra
po

Ndriçimi

Dritat
po
Ngjyra LED
RGB e plotë
Ngjyrat LED të rregullueshme
po

Input

Burimi i energjisë
bateri

Përputhshmëria

Llojet e pajtueshme të pajisjeve
laptop, pc
Platformat softuerike të pajtueshme
Windows, Mac OS, Chrome OS