Menu

TOSHIBA TDP-T95

 • ZBRITJE
 • Çmimi i rregullt €149,99
Shipping calculated at checkout.


Projektor Toshiba TDP-T95 Svideo DSUB RGB gri

Qëndrueshmëri për vite me rradhë

Toshiba TDP-T95 është një projektor biznesi me qëndrueshmëri të lartë dhe cilësi shumë të mirë imazhi. 
Ne kete ankand shesim projektore ne gjendje te perdorur. Largësia e tyre është më shumë se 500 orë (zakonisht rreth 1000), por ato janë kontrolluar dhe rinovuar nga ekipi ynë i specialistëve me përvojë shumëvjeçare, kështu që të jeni të sigurt që pikturimi do të jetë i përsosur. Jetëgjatësia e llambës së këtij modeli është deri në 2000 orë (3000 në modalitetin eko), kështu që kur blini këtë projektor mund të jeni të sigurt për vite.

Pamje e qartë, e gjallë

Toshiba TDP-T95 përdor teknologjinë e imazhit DLP. 
Shkëlqimi maksimal i tij është 2200 ANSI lm, rezolucioni origjinal është XGA dhe maksimumi është UXGA. 
Për shkak të natyrës së biznesit të këtij produkti, mund të jeni të sigurt se këto janë vlerat që projektori do të arrijë me qetësi - në tregun e biznesit, ajo që ka rëndësi është gjendja aktuale, jo ekzagjerimi që synon të mashtrojë klientin.

E përkryer për kinemanë në shtëpi

Për shkak të numrit të madh të hyrjeve dhe specifikimeve të mira, Toshiba TDP-T95 është i përshtatshëm në mënyrë ideale për kinemanë shtëpiake. 
Nëse jeni duke kërkuar për një projektor për këto aplikacione, të jeni të sigurt që sapo keni gjetur atë që kërkoni.

 • Teknologjia e imazhit: DLP
 • Rezolucioni [pikselë]: 1024X768
 • Rezolucioni: XGA
 • Shkëlqimi [ansi lm]: 2200
 • Kontrasti: 2000: 1
 • Pesha [kg]: 2,9
 • Përmasat [mm]: 300 x 218 x 99
 • Raporti i pamjes: 4: 3, 16: 9
 • Madhësia maksimale e ekranit: 300 inç