Menu

Remax Royalty cable RC-056i

  • ZBRITJE
  • Çmimi i rregullt €7,99
Shipping calculated at checkout.


Përshkrim:

Kablloja USB e të dhënave Remax Royal Lightning është bërë me standardin më të lartë të materialit. 

Susta speciale inox e kabllit duke përdorur majë dizajni ergonomik që nuk thyhet lehtë.

Përkulur në mënyrë perfekte dhe kursim hapësire.

Specifikim:

Emri i markës: Remax

Numri i modelit: RC-056i (Për rrufe)

Stili: Kablloja e të dhënave Royalty

Ngjyra: E zezë, e argjendtë, e artë

Gjatësia: 1000 mm (1 metër)

Energjia elektrike: 2.1A (Max)

Materiali i telit: Pranvera e mbështjellë / Aliazh zinku / TPE miqësore me mjedisin