Menu

Poly - Blackwire 5220 USB-A Headset (Plantronics)

 • ZBRITJE
 • €74,99
 • Çmimi i rregullt €99,99
Shipping calculated at checkout.


 Përshkrimi i produktit

 • Lidhet me: PC/Mac nëpërmjet USB-A, Celular/Tablet nëpërmjet 3.5mm. E përputhshme me Microsoft Teams, Zoom dhe platforma të tjera kryesore.
 • Ideale për përdoruesit me komunikim të gjerë ne PC / Laptop
 • Cilësi e shkëlqyer audio mikrofoni që anulon zhurmën siguron që zëri juaj të dëgjohet. 
 • Audioja kalon automatikisht midis brezit të gjerë për telefoni dhe stereo me besueshmëri të lartë për muzikë. 
 • Soundguard Digital mbron nga nivelet e zërit mbi 118 Dba,
 • Komoditet dhe mbajtje e përmirësuar gjatë gjithë ditës
  Jastëkët e veshit prej lëkure ultra të butë të mbështjellë rreth shkumës së butë me memorie ofrojnë rehati gjatë gjithë ditës.
 • Një shirit metalik i lehtë i kokë ofron qëndrueshmëri dhe një përshtatje të rehatshme