Menu

Lenovo NB Ideapad IP 3 15IIL05 i7

 • ZBRITJE
 • €629,99
 • Çmimi i rregullt €649,99
Shipping calculated at checkout.


Përshkrimi i produktit

 • CPU: Core I7-1065G7 (3.9GHz, 8MB), 
 • RAM: 8GB (2X4GB) DDR4 2667MHz Onboard,
 • Memory: 256GB SSD
 • Screen size: 15.6" ·FHD (1920x1080)pix AG,
 • GPU: Integrated Graphics,
 • Color: Platinium Grey
 • No DVD, WiFi,BT, 2Cells, FreeDOS,

Informacione shtes:

 • Më shumë për më pak. IdeaPad 3 me një dizajn të jashtëzakonshëm. 
  Ky Laptop i tejkalon shumë pritjet me procesorin e tij dhe opsionet e fuqishme të memories dhe ruajtjes. 
  Karakteristika shtesë: Tastiera numerike do të përshpejtojë produktivitetin tuaj, pavarësisht nëse jeni duke punuar me buxhetin e familjes ose duke përgatitur një fletëllogaritëse.
 • Ideale për argëtim. Kornizat e ngushta në të dyja anët përfitojnë plotësisht nga ekrani 39,62 cm (15,6 inç) i IdeaPad 3 dhe i japin notebook-ut një pamje të pastër dhe bashkëkohore. Altoparlantët e dyfishtë me Dolby Audio™ optimizojnë tingullin në mënyrë që t'ju pëlqejë ajo që dëgjoni përveç asaj që shihni.
 • Privatësia në majë të gishtave. Laptopi IdeaPad 3 është i mbushur me teknologji të avancuar, por ndonjëherë zgjidhjet fizike funksionojnë më mirë. Kjo është arsyeja pse ne projektuam kamerën e internetit me një grilë fizike. Kur të keni mbaruar bisedën me video, thjesht mbyllni kapakun për të mbrojtur kamerën tuaj të internetit.
 • I shpejtë dhe i qetë me Q-Control. I shpejtë ose i qetë: ju zgjidhni. Kaloni pa mundim nga "Maximum Mode", ku CPU juaj do të marrë kontrollin dhe do të japë performancën më të shpejtë, në "Stealth Mode" për një përvojë më të qetë të përdoruesit dhe jetëgjatësi më të gjatë të baterisë.

Specifikat:

 • Intel Core i7-1065G7 Processor  (4C / 8T, 1.3 / 3.9GHz, 8MB)
 • RAM Memory 4GB Soldered DDR4-2666 + 4GB SO-DIMM DDR4-2666
 • Storage 512GB SSD M.2 2242 PCIe NVMe 3.0×2
 • Optical drive No
 • Display 15.6 “FHD (1920×1080) TN 220nits Anti-Glare
 • Graphics Controller Integrated Intel Iris Plus Graphics
 • Connectivity
  • 11ac, 2×2 + Bluetooth 5.0
 • 0.3MP laptop camera
 • 2x Microphone , Array
 • Integrated Battery 35Wh
 • Connections
  • 2 USB 3.1 (1st generation)
  • USB 2.0
  • HDMI 1.4b
  • SD card reader
 • Windows 10 Home 64 Bit Operating System
 • Dimensions 362.2mm x 253.4mm x 19.9mm
 • Weight 1.85 kg
 • Color Platinum Gray