Menu

HP LaserJet Pro MFP M28a Printer

  • ZBRITJE
  • Çmimi i rregullt €149,99
Shipping calculated at checkout.


PËRSHKRIM I PRODUKTIT
  • Modeli: HP LaserJet Pro MFP M28a Printer
  • Lloji i produktit: Printer lazer shumë funksional B&W
  • Funksionet: Printer, skaner dhe fotokopjues
  • Lloji i printimit: Bardh e zi
  • Teknologjia e printimit: Laser