Menu

HP L1950 19-inch LCD Monitor

  • ZBRITJE
  • Çmimi i rregullt €24,99
Shipping calculated at checkout.


Përshkrim

  • Ekran 19 inç 1280×1024
  • Hyrjet VGA dhe DVI
  • Used