Menu

HP Color Laserjet PRo MFP M182n

  • Zbritje
  • Regular price €259,99
Shipping calculated at checkout.


Funksionet: Print, copy, scan, fax

Shpejtësia e kopjimit bardh e zi dhe me ngjyrë: 16ppm

Teknologjia e printimit: Laser Teknologjia: Auto on/off

Rezolucioni: 600x600dpi

Lidhja: USB/Ethernet Printim për muaj: 30,000 faqe