Menu

HP 15-DY2091

 • ZBRITJE
 • €399,99
 • Çmimi i rregullt €439,99
Shipping calculated at checkout.


Përshkrimi i produktit

 • CPU: Core i3-1115G4
 • RAM: 8 GB DDR4
 • Memory: 256 GB SSD
 • Screen size: 15.6" inch HD
 • Color: NATURAL SILVER
Informacione shtes
 • Windows 10 Home (modaliteti S), procesori Intel Core i3-1115G4 i gjeneratës së 11-të, grafika Intel UHD
 • Laptop HP 15 me ekran HD me mikro skaj
 • 8 GB RAM, 256 GB PCIe NVMe M.2 SSD
 • 8 orë bateri me përdorim të përzier, Realtek Wi-Fi 5 dhe Bluetooth 4.2
 • Kamera HP True Vision HD, ndarja e skedarëve me valë HP QuickDrop