Menu

DIGITUS USB Type-C OTG 3-Port HUB + Card Reader

  • ZBRITJE
  • Çmimi i rregullt €27,99
Shipping calculated at checkout.


 Përshkrimi i produktit

USB 2.0 Type-C HUB me Cardreader 3x USB 2.0. 1x SD, 1x Portë MicroSD, Alumini

Zgjeroni laptopin tuaj USB-C™ ose smartfonin Android, tabletin tuaj me tre porte shtesë USB 2.0 si dhe një fole për kartën SD ose Micro SD.


  • OTG USB 2.0 Hub dhe lexues kartash
  • Hub me 3 porte USB 2.0
  • SD/Micro SD Cardreader
  • Struktur elegant prej alumini
  • Mbështet shpejtësinë e transferimit të të dhënave me shpejtësi të lartë (480 Mbps) dhe me shpejtësi të plotë (12 Mbps)
  • E përputhshme me Mac OS, Windows 10, Google Chrome OS dhe Android