Menu

Dell USB optical mouse ms116

  • ZBRITJE
  • Çmimi i rregullt €7,99
Shipping calculated at checkout.


Performancë e besueshme ditë pas dite

Mausi optik Dell - MS116 përmban gjurmim optik LED dhe lidhje me tela duke ofruar një performancë të shkëlqyer ditë pas dite. 
Përmirësoni produktivitetin tuaj në zyrë ose në shtëpi – miu optik Dell do t'ju ndihmojë të mbani në detyrë me gjurmimin optik të saktë 1000 DPI.

Rehati që zgjat

I projektuar për përdorim të rehatshëm për periudha të gjata kohore, Dell Optical Mouse është partneri juaj i desktopit. 
I formësuar dhe përmasa për t'iu përshtatur kontureve të dorës suaj me 2 butona dhe një rrotë lëvizëse, miu optik Dell e bën të lehtë navigimin nëpër projekte në ekran.
dell-1033-mice-Përputhet me pothuajse çdo sistem

E përputhshme praktikisht me çdo sistem

Mausi optik Dell është i pajtueshëm me pothuajse çdo sistem që ka një portë USB. Përdorni një mouse në zyrë dhe mbani një tjetër në shtëpi.

Plug dhe luaj komoditet

Thjesht lidhni miun optik Dell në çdo port USB të disponueshëm dhe filloni punën – është kaq e lehtë.

Në shtëpi ose në zyrë

Mausi optik Dell është zgjedhja e përsosur për përdorim në shtëpi ose në zyrë – kudo që janë objektiva besueshmëria, komoditeti dhe komoditeti.
dell-1033-mice-Estetike bashkekohore

Estetike bashkekohore

Me një estetikë dizajni bashkëkohor, Dell Optical Mouse–MS116 përshtatet pa probleme në çdo mjedis desktop.