Menu

Brother MFP-L6600DW

  • ZBRITJE
  • Çmimi i rregullt €229,99
Shipping calculated at checkout.


PËRSHKRIM I PRODUKTIT

  • Lloji i produktit: Brother MFP-L6600DW
  • Funksionet: Printer, skaner dhe fotokopjues
  • Printim: Bardh e zi
  • Teknologjia e printimit: laserjet
  • Formati: A4
  • Lidhje: Wired Network
  • Display size: 12.3cm Colour touchscreen