Menu

Hp

HP LaserJet Pro MFP M428dw

  • Zbritje
  • Regular price €379,99
Shipping calculated at checkout.


Specifikat:

Ngjyrat: Bardh e Zi

Shpejtesia: 30ppm bardh e zi

Teknologjia e printimit: Laser

Funksioni: Printim, kopjim, skanim, Fax, email

Rezolucioni i printimit: : HP FastRes1200 (up to 4800 x 600 dpi);

kapaciteti: : 750 to 4,000 Up to 80,000 pages A4

Dimenzionet: 420 x 390 x 323 mm

Lidhja:LAN dhe USB