Menu

Laptopa të ri

StarTech ju ofron Laptopa nga brendet e njohura me performanca të larta si dhe me cmimë të lirë, produktet tona kanë garancion me një afat të caktuar. Të gjitha produktet tona mund ti gjeni në Uebsajtin tonë dhe ti porositni online. Njëri nga agjentët tonë do ju kontaktojë për të ju ndihmuar rreth porosive.
Lenovo V14-ADA AMD 3020
Lenovo V14-ADA AMD 3020
Regular price €369,99
Shiko
HP NB 255 G8 AMD Ryzen 5 3500U
HP NB 255 G8 AMD Ryzen 5 3500U
Regular price €519,99 Sale price €479,99
Shiko
Lenovo FLEX 5 14ARE05 2-IN-1 CONVERTIBLE 14"
Lenovo FLEX 5 14ARE05 2-IN-1 CONVERTIBLE 14"
Regular price €899,99 Sale price €859,99
Shiko
Lenovo YOGA C640-13IML 2-IN-1 TOUCHSCREEN
Lenovo YOGA C640-13IML 2-IN-1 TOUCHSCREEN
Regular price €929,99
Shiko
HP NB 255 G8 AMD 3020e
HP NB 255 G8 AMD 3020e
Regular price €319,99 Sale price €299,99
Shiko
Microsoft Surface Book 2 2-IN-1 BUNDLE (Intel Core i5, 8GB RAM, 256 GB), silver
Microsoft Surface Book 2 2-IN-1 BUNDLE (Intel Core i5, 8GB RAM, 256 GB), silver
Regular price €979,99
Shiko
Asus Intel Core i3-1005G1
Asus Intel Core i3-1005G1
Regular price €499,99 Sale price €469,99
Shiko
Lenovo IdeaPad 3 17IIL05 Core 17.3" Laptop: 10th Generation Core i5-10210U - Hiri
Lenovo IdeaPad 3 17IIL05 Core 17.3" Laptop: 10th Generation Core i5-10210U - Hiri
Regular price €649,99
Shiko
Gateway GWTN141 Celeron® N3350 1.1GHz
Gateway GWTN141 Celeron® N3350 1.1GHz
Regular price €299,99
Shiko
Lenovo V15-IIL Silver
Lenovo V15-IIL Silver
Regular price €449,99
Shiko
Lenovo NB Ideapad IP 3 15IIL05 15.6,
Lenovo NB Ideapad IP 3 15IIL05 15.6,
Regular price €559,99
Shiko
Acer Aspire 3 Intel Core i5-1035G1
Acer Aspire 3 Intel Core i5-1035G1
Regular price €579,99
Shiko
Gateway 15.6" FHD Ultra Slim Notebook, AMD Ryzen™ 5 3450U
Gateway 15.6" FHD Ultra Slim Notebook, AMD Ryzen™ 5 3450U
Regular price €589,99 Sale price €489,99
Shiko
HP 15t Laptop 15.6 Inch HD WLED
HP 15t Laptop 15.6 Inch HD WLED
Regular price €679,99
Shiko
Acer Aspire 5 A515-55-56VK, 15.6", Touchscreen i5-1035G1
Acer Aspire 5 A515-55-56VK, 15.6", Touchscreen i5-1035G1
Regular price €619,99
Shiko
Gateway 11.6" FHD 2-in-1 Touchscreen Laptop
Gateway 11.6" FHD 2-in-1 Touchscreen Laptop
Regular price €329,99 Sale price €289,99
Shiko
Evoo Ultra Thin 14" Full HD Laptop
Evoo Ultra Thin 14" Full HD Laptop
Regular price €329,99 Sale price €279,99
Shiko
ASUS E410 Intel Celeron N4020, 14-inch(Pink)
ASUS E410 Intel Celeron N4020, 14-inch(Pink)
Regular price €349,99 Sale price €319,99
Shiko
GATEWAY GWTN156-1BK-R/1RG-R Core™ i5-1035G1 Black
GATEWAY GWTN156-1BK-R/1RG-R Core™ i5-1035G1 Black
Regular price €649,99 Sale price €529,99
Shiko
HP Pavilion 15.6" FHD, AMD Ryzen 5 4500U
HP Pavilion 15.6" FHD, AMD Ryzen 5 4500U
Regular price €699,99
Shiko