Menu

Laptopa të përdorur

StarTech ju ofron Laptopa nga brendet e njohura me performanca të larta si dhe me cmimë të lirë, produktet tona kanë garancion me një afat të caktuar. Të gjitha produktet tona mund ti gjeni në Uebsajtin tonë dhe ti porositni online. Njëri nga agjentët tonë do ju kontaktojë për të ju ndihmuar rreth porosive.
Lenovo T440s TouchScreen (i5Gen4/8GBRAM/180GBSSD)
Lenovo
Lenovo T440s TouchScreen (i5Gen4/8GBRAM/180GBSSD)
Regular price €299,99 Sale price €269,99
Shiko
Hp EliteBook e850 G3 15.6" (i5 - 6300U/8GB/180GBSSD)
Hp
Hp EliteBook e850 G3 15.6" (i5 - 6300U/8GB/180GBSSD)
Regular price €339,99
Shiko
Lenovo Thinkpad X240 12.5" (i5 - 4300U/8GB/SSD:180GB)
Lenovo
Lenovo Thinkpad X240 12.5" (i5 - 4300U/8GB/SSD:180GB)
Regular price €199,99
Shiko
Lenovo Thinkpad X240 12.5" (i3 - 4300U/8GB/SSD:180GB)
Lenovo
Lenovo Thinkpad X240 12.5" (i3 - 4300U/8GB/SSD:180GB)
Regular price €169,99
Shiko
HP Elitebook 840 G3 14.1" Used
Hp
HP Elitebook 840 G3 14.1" Used
Regular price €359,99
Shiko
HP Elitebook 840 G4 14.1" Used
Hp
HP Elitebook 840 G4 14.1" Used
Regular price €489,99
Shiko
Lenovo Thinkpad x270 12.5" Intel Core i5-7200U Used
Lenovo
Lenovo Thinkpad x270 12.5" Intel Core i5-7200U Used
Regular price €389,99
Shiko
Dell  Precision 7510 Workstation Used
dell
Dell Precision 7510 Workstation Used
Regular price €689,99
Shiko
Dell Latitude e7450 Used
dell
Dell Latitude e7450 Used
Regular price €329,99
Shiko
HP EliteBook Intel Core i5-6300U Used
hp
HP EliteBook Intel Core i5-6300U Used
Regular price €369,99
Shiko
Lenovo Thinkpad x260 12.5" Used
Lenovo
Lenovo Thinkpad x260 12.5" Used
Regular price €339,99
Shiko
HP Zbook 15 G3 Used
Hp
HP Zbook 15 G3 Used
Regular price €879,99
Shiko
HP ZBook 15 G2 Intel Core i7-4810MQ X4
Hp
HP ZBook 15 G2 Intel Core i7-4810MQ X4
Regular price €479,99
Shiko
HP ProBook 650 G1 Used
Hp
HP ProBook 650 G1 Used
Regular price €329,99
Shiko
HP ZBook G1 17" Workstation Used
Hp
HP ZBook G1 17" Workstation Used
Regular price €679,99
Shiko
HP ZBook G3 15" Workstation Used
Hp
HP ZBook G3 15" Workstation Used
Regular price €819,99
Shiko
HP ZBook G4 15" Workstation Used
Hp
HP ZBook G4 15" Workstation Used
Regular price €899,99
Shiko