Menu

Laptopa Gaming

StarTech ju ofron Laptopa nga brendet e njohura me performanca të larta si dhe me cmimë të lirë, produktet tona kanë garancion me një afat të caktuar. Të gjitha produktet tona mund ti gjeni në Uebsajtin tonë dhe ti porositni online. Njëri nga agjentët tonë do ju kontaktojë për të ju ndihmuar rreth porosive.
MSI GF65 Thin GAMING Core™ i7-9750H,15.6" 120Hz
MSI
MSI GF65 Thin GAMING Core™ i7-9750H,15.6" 120Hz
Regular price €1.229,99
Shiko
MSI GF65 THIN GAMING CoreTM i7-10750H15.6" 120Hz
MSI
MSI GF65 THIN GAMING CoreTM i7-10750H15.6" 120Hz
Regular price €1.089,99
Shiko
Asus TUF Dash FX516PR GAMING (i7-11370H/1TB/16GB/15.6")
Asus
Asus TUF Dash FX516PR GAMING (i7-11370H/1TB/16GB/15.6")
Regular price €1.949,99
Shiko
MSI GS75 STEALTH 10SE-6250 GAMING 240Hz (i7-10875H/512GB/16GB)
MSI
MSI GS75 STEALTH 10SE-6250 GAMING 240Hz (i7-10875H/512GB/16GB)
Regular price €1.549,99
Shiko
Lenovo - Legion 5 15IMH05 15.6" Gaming Laptop
Lenovo
Lenovo - Legion 5 15IMH05 15.6" Gaming Laptop
Regular price €849,99
Shiko
MSI GF63 Thin 9SC-614 15.6" Gaming Laptop, Intel Core i5-9300H
MSI
MSI GF63 Thin 9SC-614 15.6" Gaming Laptop, Intel Core i5-9300H
Regular price €769,99 Sale price €739,99
Shiko
Dell G7 17 Premium Gaming Laptop, 17.3" FHD 144Hz
dell
Dell G7 17 Premium Gaming Laptop, 17.3" FHD 144Hz
Regular price €2.099,99
Shiko
Lenovo IdeaPad Gaming 3 Blue
Lenovo
Lenovo IdeaPad Gaming 3 Blue
Regular price €799,99 Sale price €749,99
Shiko
Lenovo ThinkPad P15v 20TR 15.6" Laptop i7-10850H - WorkStation
Lenovo
Lenovo ThinkPad P15v 20TR 15.6" Laptop i7-10850H - WorkStation
Regular price €1.599,99
Shiko
Lenovo NB Legion 5 17IMH05 17.3" FHD
Lenovo
Lenovo NB Legion 5 17IMH05 17.3" FHD
Regular price €1.189,99
Shiko
Lenovo Ideapad Gaming 3 15IMH05 Core™ i7-10750H
Lenovo
Lenovo Ideapad Gaming 3 15IMH05 Core™ i7-10750H
Regular price €899,99 Sale price €869,99
Shiko