Menu

Laptopa

StarTech ju ofron Laptopa nga brendet e njohura me performanca të larta si dhe me cmimë të lirë, produktet tona kanë garancion me një afat të caktuar. Të gjitha produktet tona mund ti gjeni në Uebsajtin tonë dhe ti porositni online. Njëri nga agjentët tonë do ju kontaktojë për të ju ndihmuar rreth porosive.
Dell G7 17 Premium Gaming Laptop, 17.3" FHD 144Hz
dell
Dell G7 17 Premium Gaming Laptop, 17.3" FHD 144Hz
Regular price €2.099,99
Shiko
Asus TUF Dash FX516PR GAMING (i7-11370H/1TB/16GB/15.6")
Asus
Asus TUF Dash FX516PR GAMING (i7-11370H/1TB/16GB/15.6")
Regular price €1.949,99
Shiko
MSI GF65 Thin GAMING Core™ i7-9750H,15.6" 120Hz
MSI
MSI GF65 Thin GAMING Core™ i7-9750H,15.6" 120Hz
Regular price €1.229,99
Shiko
Lenovo ThinkPad P15v 20TR 15.6" Laptop i7-10850H - WorkStation
Lenovo
Lenovo ThinkPad P15v 20TR 15.6" Laptop i7-10850H - WorkStation
Regular price €1.599,99
Shiko
MSI GS75 STEALTH 10SE-6250 GAMING 240Hz (i7-10875H/512GB/16GB)
MSI
MSI GS75 STEALTH 10SE-6250 GAMING 240Hz (i7-10875H/512GB/16GB)
Regular price €1.549,99
Shiko
Lenovo FLEX 5 14ARE05 2-IN-1 TOUCH (AMD Ryzen/5 4500U/256GB/8GB)
Lenovo
Lenovo FLEX 5 14ARE05 2-IN-1 TOUCH (AMD Ryzen/5 4500U/256GB/8GB)
I shitur
Shiko
Lenovo FLEX 5 14ALC05 2-IN-1 (AMD Ryzen™ 3/128GB/4GB)
Lenovo
Lenovo FLEX 5 14ALC05 2-IN-1 (AMD Ryzen™ 3/128GB/4GB)
Regular price €589,99
Shiko
Lenovo Yoga C740-15.6" FHD Touch(10thgen i7-10510U/12GB/512GB SSD)
Lenovo
Lenovo Yoga C740-15.6" FHD Touch(10thgen i7-10510U/12GB/512GB SSD)
Regular price €979,99
Shiko
Lenovo YOGA 7 15ITL5 2-in-1 15.6" (i5-1135G7/256GB/8GB)
Lenovo
Lenovo YOGA 7 15ITL5 2-in-1 15.6" (i5-1135G7/256GB/8GB)
Regular price €799,99
Shiko
Microsoft Surface Book 2 2-IN-1 BUNDLE (Intel Core i5, 8GB RAM, 256 GB), silver
Microsoft
Microsoft Surface Book 2 2-IN-1 BUNDLE (Intel Core i5, 8GB RAM, 256 GB), silver
Regular price €979,99
Shiko
Lenovo Yoga 7 11th Gen Intel Core i7 14-inch Full HD IPS
Lenovo
Lenovo Yoga 7 11th Gen, Touchscreen Laptop
I shitur
Shiko
MSI GE75 RAIDER 10SF-446 GAMING Core™ i7-10750H -17.3" 144HZ
MSI
MSI GE75 RAIDER 10SF-446 GAMING Core™ i7-10750H -17.3" 144HZ
I shitur
Shiko
Lenovo Ideapad Gaming 3 15IMH05 Core™ i7-10750H
Lenovo
Lenovo Ideapad Gaming 3 15IMH05 Core™ i7-10750H
Regular price €899,99 Sale price €869,99
Shiko
Apple MacBook Pro 13 Late 2020 M1 Late - Space Grey
Apple
Apple MacBook Pro 13 Late 2020 M1 Late - Space Grey
Regular price €1.359,99
Shiko
Apple MacBook Air NEWEST MODEL LATE 2020 M1 Chip 8-core
Apple
Apple MacBook Air NEWEST MODEL LATE 2020 M1 Chip 8-core
Regular price €1.299,99 Sale price €1.229,99
Shiko
Lenovo NB Legion 5 17IMH05 17.3" FHD
Lenovo
Lenovo NB Legion 5 17IMH05 17.3" FHD
Regular price €1.189,99
Shiko
MSI GF65 THIN GAMING CoreTM i7-10750H15.6" 120Hz
MSI
MSI GF65 THIN GAMING CoreTM i7-10750H15.6" 120Hz
Regular price €1.089,99
Shiko
HP ZBook G4 15" Workstation Used
Hp
HP ZBook G4 15" Workstation Used
Regular price €899,99
Shiko
HP Zbook 15 G3 Used
Hp
HP Zbook 15 G3 Used
Regular price €879,99
Shiko
Lenovo - Legion 5 15IMH05 15.6" Gaming Laptop
Lenovo
Lenovo - Legion 5 15IMH05 15.6" Gaming Laptop
Regular price €849,99
Shiko