Menu

Kartela Grafike

StarTech ju ofron Kartela Grafike nga brendet e njohura me performanca të larta si dhe me cmimë të lirë, produktet tona kanë garancion me një afat të caktuar.
Të gjitha produktet tona mund ti gjeni në Uebsajtin tonë dhe ti porositni online. Njëri nga agjentët tonë do ju kontaktojë për të ju ndihmuar rreth porosive.
Gigabyte Geforce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5
Gigabyte Geforce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5
Çmimi i rregullt €229,99
Shiko
AMD Radeon R7 240, 4GB, PowerColor, PCI-E 3.0, GDDR5, 128-bit, HDMI, DVI
AMD Radeon R7 240, 4GB, PowerColor, PCI-E 3.0, GDDR5, 128-bit, HDMI, DVI
Çmimi i rregullt €159,99
Shiko