Menu

Gaming

StarTech ju ofron Gaming Laptopa nga brendet e njohura me performanca të larta si dhe me cmimë të lirë, produktet tona kanë garancion me një afat të caktuar. Të gjitha produktet tona mund ti gjeni në Uebsajtin tonë dhe ti porositni online. Njëri nga agjentët tonë do ju kontaktojë për të ju ndihmuar rreth porosive.
MSI GS75 STEALTH 10SE-6250 GAMING 240Hz (i7-10875H/512GB/16GB)
MSI GS75 STEALTH 10SE-6250 GAMING 240Hz (i7-10875H/512GB/16GB)
Regular price €1.549,99
Shiko
Asus TUF Dash FX516PR GAMING (i7-11370H/1TB/16GB/15.6")
Asus TUF Dash FX516PR GAMING (i7-11370H/1TB/16GB/15.6")
Regular price €1.949,99
Shiko
Lenovo IdeaPad Gaming 3 Blue
Lenovo IdeaPad Gaming 3 Blue
Regular price €799,99 Sale price €749,99
Shiko
SAMSUNG 24" 144Hz Curved Gaming Monitor
SAMSUNG 24" 144Hz Curved Gaming Monitor
Regular price €239,99 Sale price €179,99
Shiko
MSI GF63 Thin 9SC-614 15.6" Gaming Laptop, Intel Core i5-9300H
MSI GF63 Thin 9SC-614 15.6" Gaming Laptop, Intel Core i5-9300H
Regular price €769,99 Sale price €739,99
Shiko
Lenovo NB Legion 5 17IMH05 17.3" FHD
Lenovo NB Legion 5 17IMH05 17.3" FHD
Regular price €1.189,99
Shiko
MSI GF65 THIN GAMING CoreTM i7-10750H15.6" 120Hz
MSI GF65 THIN GAMING CoreTM i7-10750H15.6" 120Hz
Regular price €1.089,99
Shiko
Lenovo Legion Y44w-10 43.4"144Hz WLED Curved  Gaming Monitor
Lenovo Legion Y44w-10 43.4"144Hz WLED Curved Gaming Monitor
Regular price €1.099,99 Sale price €1.049,99
Shiko
Lenovo T540-15ICK GAMING
Lenovo T540-15ICK GAMING
Regular price €889,99
Shiko
HP Zbook 15 G3 Used
HP Zbook 15 G3 Used
Regular price €879,99
Shiko
Lenovo Ideapad Gaming 3 15IMH05 Core™ i7-10750H
Lenovo Ideapad Gaming 3 15IMH05 Core™ i7-10750H
Regular price €999,99 Sale price €929,99
Shiko
Lenovo - Legion 5 15IMH05 15.6" Gaming Laptop
Lenovo - Legion 5 15IMH05 15.6" Gaming Laptop
Regular price €849,99
Shiko
HP ZBook G3 15" Workstation Used
HP ZBook G3 15" Workstation Used
Regular price €819,99
Shiko
Dell  Precision 7510 Workstation Used
Dell Precision 7510 Workstation Used
Regular price €689,99 Sale price €599,99
Shiko
Lenovo Legion YY25-25
Lenovo Legion YY25-25
Regular price €379,99 Sale price €339,99
Shiko
Samsung CF390 Series 27" FHD Curved Monitor
Samsung CF390 Series 27" FHD Curved Monitor
Regular price €229,99 Sale price €199,99
Shiko
Intel Core i5-10400F Desktop Processor 6 Cores up to 4.3 GHz
Intel Core i5-10400F Desktop Processor 6 Cores up to 4.3 GHz
Regular price €159,99
Shiko
Logitech G502 Hero High Performance Gaming Mouse
Logitech G502 Hero High Performance Gaming Mouse
Regular price €59,99
Shiko
Trust Gaming Headset GXT 322W Carus, Snow Camo Dëgjuse-Kufje
Trust Gaming Headset GXT 322W Carus, Snow Camo Dëgjuse-Kufje
Regular price €49,99
Shiko
Trust Gaming Headset GXT 310  Dëgjuse - Kufje
Trust Gaming Headset GXT 310 Dëgjuse - Kufje
Regular price €36,99
Shiko